Teatr Pompon
W naszym żłobku świętowaliśmy wyjątkowy Dzień Teatru! Z tej okazji odwiedził nas teatr Pompon, który zaprezentował przedstawienie pt. „O kropce, która nie chciała być kropką". Spektakl bardzo spodobał się dzieciom – maluchy z dużym zainteresowaniem śledziły przebieg historii, aktywnie uczestniczyły w krótkich przerywnikach angażujących do zabawy i nauki. Ogromną radość sprawiły także pojawiające się w trakcie przedstawienia bańki, które wywołały wiele uśmiechów. To było pełne emocji i radości spotkanie z teatrem!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!